FPPRO iPhone Pil Yapıştırma Bantları

iPhone

FPPRO iPhone Pil Yapıştırma Bantları

FPPRO iPhone pil bandı, pil değişimlerinde veya pilin sökülmesini gerektiren tüm tamir işlemlerinde pilin kasaya yapıştırılmasında kullanılır. 

Pil bandı, pilin kasa içerisinde sabit kalmasını sağlar. Pil değişim işlemlerinde pilin kasadan kolay çıkarılmasında önem taşır. Tekli ve adetli olarak satılmaktadır. Eğer pil değişimi yapacaksanız sepetinize pil bandı eklemeyi unutmayın!

FPPRO pil bantlarından satın almak için tıklayın.

Pil Bandı Nasıl Yapıştırılır

Pil bandının nasıl uygulandığını görmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Kolay Uygulanabilirlik

Çok katmanlı benzersiz tasarımı sayesinde uygulama esnasında ekstra kolaylık sağlar. Bu sayede teknisyen olmasanız bile bir kaç adımda pil bandını cihazınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Kaliteli Malzeme

Teknik servisimizin yıllara dayanan tecrübelerine dayanarak en kaliteli pil bandını satışa sunduk. Atölyemizde yıllarca kullandığımız bantların eksik yönlerini görerek en kaliteli banda ulaşmayı başardık. Isı iletkenliği sayesinde normal ısınma derecelerinde ısının boşaltılmasına yardımcı olur. Pili kasa içinde sabit tutarak anakarta zarar vermesini engeller.

Etiketler :

Paylaş :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında

Fppro, İstanbul’da bulunan bir teknik servis firmasıdır. iPhone®, MacBook®, iMac®, iPad® ve Watch® gibi Apple® ürünlerinin parça onarım ve değişim hizmetlerini sunmaktadır. 

İletişime Geç

Bize ulaşın ve teknik servis formumuzu doldurun, sizin için en iyi çözümü sunalım!

Whatsapp Destek Hattı