İstanbul İçi Kurye

“Fppro olarak, müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerin yanı sıra, İstanbul içinde bulunan müşterilerimiz için özel bir kurye hizmeti sunmaktayız.”

 Bu hizmet, özellikle zamanın önemli olduğu durumlarda ve müşterilerin tamir edilmesi gereken cihazları hızlı bir şekilde ulaştırmaları gerektiğinde oldukça faydalıdır.

Fppro kurye hizmeti, tamir sürecindeki hızlı ve güvenilir hizmet anlayışının bir parçasıdır. İstanbul içinde bulunan müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet, talep edilmesi halinde ulaştırılacak cihazın aynı gün içinde Fppro teknik servisine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu sayede, cihazın tamir süreci daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Ek bilgi : Kurye hizmetinden yararlanmak ve servis hizmetini aynı gün sonuçlandırıp cihazınızı eskisi gibi kullanmak isterseniz Öncelikle müşteri temsilcimizden onay alınız. Onarım işlemleri uzun sürebilecek cihazlar aynı gün teslim edilemeyebilir

Hakkında

Fppro, İstanbul’da bulunan bir teknik servis firmasıdır. iPhone®, MacBook®, iMac®, iPad® ve Watch® gibi Apple® ürünlerinin parça onarım ve değişim hizmetlerini sunmaktadır. 

İletişime Geç

Bize ulaşın ve teknik servis formumuzu doldurun, sizin için en iyi çözümü sunalım!

Whatsapp Destek Hattı