iPhone Sıvı ve Toza Dayanıklılık Bantları

iPhone

iPhone Sıvı ve Toza Dayanıklılık Bantları

iPhone sıvı ve toza dayanıklılık bandı, ekran ile kasa arasına uygulanan iPhone’un suya ve toza dayanıklılığını arttıran bir banttır. Ekran, pil değişimi ve cihazın açılmasını gerektiren tüm işlemlerde yenilenmesi gerekir. Tekli ve adetli olarak satın alabilirsiniz.

iPhone 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus modellerinde siyah ve beyaz renk olarak satılmaktadır. Renk seçimi cihazın erkanına göre belirlenir.

iPhone X, XS, XS MAX, XR, 11, 11 PRO, 11 PRO MAX modellerinde tek(siyah) renk bulunmakadır. Çünkü bu modellerin ekranında renk seçeneği yoktur.

Nedir Nasıl Uygulanır

Sıvı ve toza dayanıklılık bandı nedir ve nasıl kullanılır sorusu için videomuzu izleyebilirsiniz.

Satın almak için

FPPRO marka sıvı ve toza dayanıklılık bantlarını satın almak için tıklayınız.

Kaliteli Malzeme

FPPRO suya ve toza dayanıklılık bantlarında en kaliteli malzemeyi kullandık. Güçlü yapışma ve esneme kalitesi ile suya ve toza dayanıklılığı sağlayan bir banttan istenen en yüksek verimi alırsınız.

Kolay Uygulanabilirlik

Çok katmanlı benzersiz tasarımı sayesinde uygulama esnasında ekstra kolaylık sağlar. Bu sayede teknisyen olmasanız bile bir kaç adımda sıvı ve toz koruma bandını cihazınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Sıvı ve Toza Karşı Yüksek Dayanıklılık

Cihaz içinde yıllar boyunca yapısını koruyarak suya ve toza karşı koruma sağlar. FPPRO sıvı ve toz bandı cihazın soğuk-sıcak ortam koşullarından etkilenmeden mukavemetini korur.

*Suya ve toza dayanıklılık bantları iPhone’unuza su geçirmezlik özelliği kazandırmaz. *Suya, sıvı sıçramasına ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Sıvı hasarı Apple garanti kapsamında değildir.

Su ile teması önlemek için

  • iPhone’unuzla yüzmek veya banyo yapmak
  • iPhone’unuzu duş, su kayağı, wake boarding, sörf, jet ski gibi eylemlerle basınçlı veya yüksek hızda suya maruz bırakmak
  • iPhone’unuzu saunada veya buhar odasında kullanmak
  • iPhone’unuzu kasıtlı olarak suya daldırmak
  • iPhone’unuzu önerilen sıcaklık aralıklarının dışında veya aşırı nemli koşullarda kullanmak
  • iPhone’unuzu düşürmek veya diğer darbelere maruz bırakmak

iPhone’um ıslanırsa ne yapmalıyım?

  • iPhone’unuza sudan başka bir sıvı sıçrarsa etkilenen alanı az miktarda temiz suyla durulayın.
  • iPhone’unuzu gözlük bezi gibi tüy bırakmayan yumuşak bir bezle silin.
  • SIM tepsisini açmadan önce iPhone’unuzun kuru olduğundan emin olun.

iPhone’unuzu kurutmak için Lightning bağlayıcısı aşağı bakacak şekilde hafifçe elinize vurarak fazla sıvının akmasını sağlayın. iPhone’unuzu hava akımı olan kuru bir yerde bırakın. iPhone’u Lightning bağlayıcısından içeriye doğru soğuk hava üfleyen bir fanın önüne koymak, kurutma işlemine yardımcı olabilir.

iPhone’unuzu harici bir ısı kaynağı kullanarak veya Lightning bağlayıcısının içine pamuklu çubuk ya da kağıt havlu gibi yabancı maddeler sokarak kurutmayın.

iPhone’um ıslanırsa ve hoparlörden boğuk ses çıkmaya başlarsa ne yapmalıyım?

Suyun mikrofonda mı yoksa hoparlörde mi olduğunu kontrol edin: iPhone’u hoparlörün bulunduğu tarafı aşağı bakacak şekilde, tüy bırakmayan bir kumaş üzerine yerleştirin ve su damlayıp damlamadığına bakın. Bağlantı noktasındaki su tamamen buharlaşana kadar hoparlörün veya mikrofonun performansını düşürebilir. Daha önce verilen yönergeleri izleyerek iPhone’unuzu kurulayın.

iPhone’um tozlanırsa ne yapmalıyım?

iPhone’unuz tozlanırsa yumuşak, tüy bırakmayan bir bezle (örneğin, lens temizleme beziyle) silin. SIM tepsisini açmadan önce iPhone’unuzdaki tozun temizlendiğinden emin olun. Temizlik ürünleri veya sıkıştırılmış hava kullanmayın.

Etiketler :

Paylaş :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında

Fppro, İstanbul’da bulunan bir teknik servis firmasıdır. iPhone®, MacBook®, iMac®, iPad® ve Watch® gibi Apple® ürünlerinin parça onarım ve değişim hizmetlerini sunmaktadır. 

İletişime Geç

Bize ulaşın ve teknik servis formumuzu doldurun, sizin için en iyi çözümü sunalım!

Whatsapp Destek Hattı