iPhone 12 Serisi Ekran Değişimi ve Fiyatları

iPhone

iPhone 12 Serisi Ekran Değişimi ve Fiyatları

iPhone 12 serisi ekran kırılmalarında kullanıcıların bir çoğu nasıl veya nereden tamir hizmeti alacağını bilmiyor. Yaptığı araştırmalar sonucu bir çok gereksiz bilgiye ulaşarak kafa karışıklığı yaşıyor. FPPRO olarak iPhone 12 serisi ekran değişimleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

iPhone 12 serisindeki farklılıklar

iPhone 12, 12 Pro, 12 Mini ve 12 Pro Max modellerinde OLED ekran teknolojisi kullanılmıştır, bu nedenle 12 serisinin tüm ekranları aynı teknoloji ile üretilmiş diyebiliriz.

ModelEkran Teknolojisi
iPhone 12Super Retina XDR OLED, HDR10, 625 nits (typ), 1200 nits
iPhone 12 ProSuper Retina XDR OLED, HDR10, 800 nits (typ), 1200 nits
iPhone 12 MiniSuper Retina XDR OLED, HDR10, 625 nits (typ), 1200 nits
iPhone 12 Pro MaxSuper Retina XDR OLED, HDR10, 800 nits (typ), 1200 nits

Apple’ın özel servis engellemeleri

Sözde lider teknoloji sitelerinde abartılarak yazılan “iPhone 12 serisinde ekran değiştirilemeyecek”, “iPhone 12 serilerinde özel servisler tamir yapamayacak” başlıklarını görmüş olabilirsiniz. Maalesef konu hakkında araştırma yapılmadan sırf tıklama alsın diye yapılan bu haberler kullanıcıların kafasını karıştırmaktan başka bir şey değildir.

Apple’ın hiç bir modelinde parça değişikliği engellenmiş değildir. Apple özel servislerde yapılan işlemlerde sadece ekrana bu parça orijinal olmayabilir uyarısı vermektedir. Yani parça değişimi yapılabilir, parça değişikliğinden sonra cihazı kullanabilirsiniz ama uyarı alırsınız. Hatta orijinal değildir uyarısı bile hatalıdır, şöyle ki; orijinal ekran değişimi yapsanız dahi uyarı alabilirsiniz.

FPPRO atölyesinde yapılan iPhone 12 ekran değişimlerinde uyarı

Servisimizde yapılan iPhone 12 serisi ekran değişimlerinde ayarlarda beliren ekran uyarısı almazsınız. Bu uyarıya sebep olan şey ekranın üzerindeki entegre modülüdür. Ekranınız kırıldığında eski ekranınızdaki bu entegre modülünü kolayca çıkarıp yeni ve orijinal ekrana aktarabiliyoruz. Bu teknisyenlerimiz için çok basit bir işlemdir. Bu sayede iPhone 12 serilerinde bu ekran orijinal olmayabilir uyarısı almıyorsunuz. Bu konu hakkında yazdığımız metni okumak için buraya tıklayınız.

Orijinal mi yan sanayi mi?

Servisimizde yapılan işlemlerde sadece orijinal ekranlar kullanılmaktadır. Evet Apple dışarıya orijinal ekran vermiyor, biliyoruz. Bizde zaten Apple’dan parça alamıyoruz. Orijinal ekranları daha önce kullanılmış ekranların ön camlarını değiştirerek veya yeni cihaz parçalayarak tedarik diyoruz. Bunun dışında orijinal ekran tedarik etmek maalesef mümkün değildir.

Ekranınız sağlam olabilir

iPhone 12 serisi ekran kırılmalarında kullanıcılar farkına varmasa da genellikle ön cam kırılmaktadır. Şöyle ki, eğer ekranınız sağlam ve görüntü alabiliyorsanız ön cam kırılmış demektir. Bu durumda daha uygun fiyatlara ön cam değişimi yapabiliyoruz.

iPhone 12 serisi ön cam değişimi

iPhone 12 serisi ön cam değişimi ekran değişimlerinde olduğu gibi kısa sürer ve aynı gün teslim ederiz. Ekran uyarısı almazsınız ve daha ekonomiktir. iPhone 12 ön cam değişimi için servisimizden destek alabilirsiniz.

Peki Apple’da yaptırmak mı yoksa FPPRO’da mı?

Apple’ın servis politikaları biraz sınırlıdır. Her kullanıcı Apple’dan ekran değişim hizmeti alamayabilir. Servis süreleri uzundur, randevu gerektirir. Verileriniz silinebilir. Fiyatları ekonomik olmayabilir.

FPPRO servisinde yurtiçi veya yurtdışı tüm cihazlara ekran veya ön cam değişim hizmeti verilir. Servis sürelerimiz kısadır, randevu gerekmez. Verileriniz silinmez, fiyatlarımız ekonomiktir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

  • Sadece Apple ürünlerine tamir desteği veriyoruz
  • Ayda binlerce iPhone ekran ve ön cam değişimi yapıyoruz
  • Teknisyenlerimiz sadece iPhone tamir ettiği için iPhone tamiri konusunda tecrübelidir.
  • Atölyemiz günceldir ve en son teknolojiye sahiptir.
  • iPhone çıktığı günden bu yana iPhone tamir ediyoruz, TECRÜBELİYİZ.

iPhone 12 serisi ekran değişim fiyatlarımız

iPhone 12 serisi ekran değişimi fiyatlarımız sürekli güncel tutulmaktadır. Sizlere en kaliteli ekran veya ön cam değişimi hizmetini sunmak için teknolojinin tüm imkanlarını kullanırız. iPhone 12 serisi güncel ekran değişim fiyatlarına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Verilerim silinir mi?

FPPRO atölyelerinde yapılan iPhone 12 ekran değişimlerinde veri kaybı yaşamazsınız. Ancak verilerinizin güvenliği size aittir, bu nedenle her zaman düzenli olarak yedek almanızı tavsiye ederiz.

iPhone 12 serisi ekran değişimi süreleri

Ekran değişim süreleri servisin güncel durumuna göre değişir ancak en kısa sürede teslim etmeye çalışırız. Bunun için bizimle görüşmeniz ve güncel süre almanız uygun olacaktır.

Servisimiz İstanbul da hizmet vermektedir. Servisimize elden cihaz teslim edebilir veya kargo ile güvenle cihaz gönderebilirsiniz. Elden teslim etmek için iletişim sayfamızı kargo ile göndermek için servis işlemleri sayfamızı inceleyiniz. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızı yazabilirsiniz.

Etiketler :

Paylaş :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında

Fppro, İstanbul’da bulunan bir teknik servis firmasıdır. iPhone®, MacBook®, iMac®, iPad® ve Watch® gibi Apple® ürünlerinin parça onarım ve değişim hizmetlerini sunmaktadır. 

İletişime Geç

Bize ulaşın ve teknik servis formumuzu doldurun, sizin için en iyi çözümü sunalım!

Whatsapp Destek Hattı