iPhone Anakart Tamiri Eğitimi (Advanced)

Akademi

iPhone Anakart Tamiri Eğitimi (Advanced)

Apple ürünlerinin en yaygın kullanıldığı günümüzde, tamir sektörünün en parlak yıllarını yaşamaktayız. Yeni üretilen Apple cihazlarının tamir edilebilir olması, sektörümüzün geleceğine ışık tutmaktadır. Bu aşamada kariyer gelişiminize katkıda bulunmak amacıyla FPPRO olarak düzenlediğimiz iPhone anakart tamiri eğitimi sizlere sağlamlaştırılmış bir gelecek sunmaktadır.

Neden tamir?

  • Eşyalarımızı ham maddeye dönüştürmek için parçalamaktansa, daha uzun zaman kullanmak hem daha verimli hem de daha ekonomiktir
  • Yeryüzünün kaynakları sınırlıdır ve sürekli artan hızda bir üretimi sürdüremeyiz
  • Tasarrufun en iyi yolu elimizde olanı uzun süre kullanmaktır
  • Tamir etmek, insanlar ve cihazlar arasında tüketim arzusunu aşan bir bağ oluşturur
  • Tamir etmek eşyalara bir ruh katarak onları eşsiz yapar
  • Tamir etmek çevrecidir
  • Tamir etmek tasarrufun ta kendisidir

İyi bir teknisyen olmak için değil, en iyisi olmak için FPPRO

Kariyer gelişimi

FPPRO iPhone anakart teknisyenlerinden almış olduğunuz eğitimler sayesinde en iyisine ulaşırsınız. Türkiye’de sadece Apple ürünlerine destek verip en çok anakart tamiri yapan firma olarak emin adımlarla yürümekteyiz. Teknisyenlerimiz her gün onlarca iPhone’a müdahale ederek kronik iPhone arızaları alanında yüksek tecrübe sahibi olmuştur.

Böyle bir ortamda bulunarak kafanızdaki tamir sektörüne en doğru noktadan başlamış olursunuz. Eğitimler sonrasında, şirketimizin ve teknisyenlerimizin desteğini esirgemediği bir tamir sektörüne merhaba diyebilirsiniz.


Advanced anakart tamiri eğitim içeriği

Bu eğitim, anakart teknisyenine almak istediği tamir konusunda destek vermek için hazırlanmıştır.

Eğitimini almak istediğiniz tamir başlığına göre size özel bir eğitim planlarız. Öğrenmek istediğiniz bir tamir başlığı, alet kullanımı, program kullanımı, tamir yöntemleri gibi sizin seçeceğiniz bir başlığa özel eğitim verilir.

Kullanılacak ekipmanlar ve ortam

Eğitimde kullanılacak tüm ekipmanlar atölyemiz tarafından karşılanacaktır. Eğitim alacak kişinin bir not defterine sahip olması yeterlidir.

Eğitim gerçek atölye ortamında verilmektedir, tüm teknisyenlerimiz ile aynı ortamda en doğru bilgilere ulaşabileceksiniz.

Eğitmenler

Eğitimler 3 farklı anakart teknisyenimizin desteği ile verilmektedir. Kişiye özel bir eğitim alacağınızdan müsaitlik durumuna göre en uygun anakart teknisyeni sizinle birebir ilgilenecektir.

Türkiye’nin en çok iPhone tamir eden ve en iyi iPhone teknisyenlerinden alacağınız eğitimeler sayesinde en doğru başlangıcı yapabilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı serkan1.jpgBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı yegane.jpg
Serkan
(Anakart Teknisyeni)
Yegane
(Anakart Teknisyeni)

Eğitim sonrası

Alacağınız eğitimler sonunda FPPRO ailesinin bir parçası olacağınızdan bu sektörde atacağınız her adımda bizim fikirlerimizi alabileceksiniz.

En doğru ekipman ve yedek parça temini konularında şirketimizden destek alabileceksiniz. FPPRO markalı ürünlerin daha uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.

Tüm bunlar sizin bu sektörde bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır.

Etiketler :

Paylaş :

Hakkında

Fppro, İstanbul’da bulunan bir teknik servis firmasıdır. iPhone®, MacBook®, iMac®, iPad® ve Watch® gibi Apple® ürünlerinin parça onarım ve değişim hizmetlerini sunmaktadır. 

İletişime Geç

Bize ulaşın ve teknik servis formumuzu doldurun, sizin için en iyi çözümü sunalım!

Whatsapp Destek Hattı