Paketleme & Kargolama

“FP Pro müşterilerine en iyi paketleme ve kargolama hizmetlerini sunarak müşterilerinin cihazlarının hasar görmesini önlemektedir.”

Müşterilerimizin cihazlarını güvenli bir şekilde paketlemelerine yardımcı oluyoruz. Öncelikle, müşteriler, cihazlarını korumak için özel kutulara yerleştirilmiş kabarcıklı plastik ve diğer koruyucu malzemeler içeren paketleme kiti alabilirler. Ayrıca, müşterilerimiz, kendi kutularını kullanabilirler ancak Fppro, cihazlarının korunması için uygun malzemelerin kullanılmasını önerir. Müşterilerimiz, paketlerini Fppro adresine gönderdiklerinde, ekiplerimiz müşterilerimizin cihazlarını mümkün olan en kısa sürede kontrol eder ve müşterilerimize tamir işlemi hakkında ayrıntılı bilgi verir.

Amacımız, müşterilerimize sorunsuz bir tamir hizmeti sunmaktır. Bu nedenle, cihazınızın herhangi bir zarar görmemesi için özenle paketlenmesi gerekmektedir.

Paketleme işlemi, tamir sürecinde oldukça önemlidir. Cihazınızın taşınması sırasında herhangi bir hasar alması, tamir işlemi sürecinde ciddi bir soruna neden olabilir. Bu nedenle, Fppro olarak, paketleme işlemini büyük bir özenle ve titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Peki cihazımı nasıl kargolamam gerekir ?

Ürünlerinizin güvenli bir şekilde sevk edilmesini sağlamak için dikkatli bir kargo süreci uygularız. Fppro ‘nun kargolama hizmeti, ürünlerinizin doğru bir şekilde paketlenmesi ve taşınması için gerekli tüm adımları içerir.

Özenle paketlemesini yapıp cihazı herhangi bir kargo firması ile gönderebilirsiniz.

Göndereceğiniz paket muhtemelen 1 desilik küçük bir paket olacaktır. Kargo firmaları bu boyuttaki kargolar için ortalama 200TL civarı ücret almaktadır. Eğer bu fiyat sizin için yüksek ise önereceğimiz kargo firmasını kullanabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Aras Kargo ile cihazınızı indirimli fiyatlarla bize gönderebilirsiniz.

Kargo adresimiz nedir ?

FPPRO ELEKTRONİK DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. 27-29A
Şişli / İstanbul / Türkiye 
Telefon: 0850 308 44 00

Yurtiçi Kargo Müşteri Numaramız: 665711253 

Aras Kargo Müşteri Numaramız: 2019148851137

Hakkında

Fppro, İstanbul’da bulunan bir teknik servis firmasıdır. iPhone®, MacBook®, iMac®, iPad® ve Watch® gibi Apple® ürünlerinin parça onarım ve değişim hizmetlerini sunmaktadır. 

İletişime Geç

Bize ulaşın ve teknik servis formumuzu doldurun, sizin için en iyi çözümü sunalım!

Whatsapp Destek Hattı